İçeriğe geç

Güzel Günler

Bilgisayarda dosyalarımı düzenlerken Şubat 2017’de bir şeyler karaladığım bir word dosyası buldum. Bunu yazarkenki duygularımı gayet iyi hatırlıyorum ve okuyunca da hüzünlendim. Üstünden zaman geçse de paylaşmak istedim bu yazıyı çünkü benim için o günün ve o insanların yeri bir başka.

“Şu hayatta edindiğimiz dostluklar arkadaşlıklar o kadar önemli bir yer kaplıyor ki. Ruh halimiz, yaşam stilimiz, düşüncelerimiz her şeyde arkadaşlarımızın, birlikte olduğumuz insanların bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Küçüklüğümden beri hayatımdaki herkese ne kadar değer verilebilirse o kadar verdim. Herkese değer vermek belki de çok büyük bir hataydı, bundan dolayı da fazlasıyla kırıldım yoruldum. Ama sanki tüm o insanlar yüzünden yaşadığım üzüntüler fazlasıyla bana mutluluk olarak dönüyor. Industryolog Akademi sayesinde. Akademi ile tanıdığım insanlar sayesinde.

Hani sanki böyle sihirli bir el her şehirden böyle gönül güzelliği yüzlerine de vurmuş insanları teker teker toplamış bir araya getirmiş gibi. Ben burada ne cümle kursam yeterli gelmez o yüzden daha fazla övmeyeceğim ?

Bu zamana kadar sürekli internetten konuştuk gülüştük. İnternetten olan samimiyetimiz bir araya gelince o kadar renklendi ki. Şu an mesela mesajlaşırken seslerini yüzlerini aklıma getirebiliyorum ve bu çok garip geliyor.

Daha yazılacak çok şey var, duygularımı yazıyla ifade etme konusunda pek başarılı değilim.

Hayatımda bir “iyi ki”m daha oldu. Hepinizi çok seviyorum.

26.02.2017

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.